KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

KUI PALJU MAKSAB VÄLIKÄIMLA

Vaata hinnakirja ehitusele.   Vaata hinnakirja sündmusele.

KUI PIKA PERIOODI HINNAD ON KODULEHEL?

Ehituse tarbeks 1 kuu rendihind.
Sündmuste tarbeks 1 päeva rendihind.

KUIDAS TOIMUB TASUMINE?

Tellides e-poest välikäimlad ehitusele pikemaks ajaks, tasute kohe pangalingiga makstes transpordi eest objektile ja ühe kuu ettemaksu. Edasi tulevad arved iga kuu algusest teie e-postile. Viimase arvega tuleb tasuda äraveo transpordi eest.
Esitades tellimuse e-posti või kontaktvormi kaudu tuleb arve teie e-postile järgmise kuu alguses (transport objektile + 1 kuu rent). 
Lühiajaline rent  ehk välikäimlad sündmusele. 
E-poest tellides maksate pangalingiga koheselt rendi, transpordi eest objektile ja äraveo eest. Tellides välikäimlad sündmusele e-poest või kontaktvormi kaudu tuleb arve e-postile.

KUHU EI SAA VÄLIKÄIMLAT PAIGALDADA?

  • Välikäimlat ei ole võimalik paigaldada korterisse ega ka keldrisse.
  • Meie ei tõsta välikäimlaid üle aia või muu takistuse. Klient võib välikäimla tõsta soovitud kohta, aga sel juhul kohustub ta välikäimla ise auto juurde tagasi tooma peale rendilepingu lõppu.
  • Välikäimlat ei saa paigaldada kaugemale kui 8m kõvakattega teest, põhjusel, et kaugemale paigaldatud välikäimlani ei ulata hooldusauto tühjendusvoolik.
  •  

KUI KIIRESTI TELLITUD VÄLIKÄIMLAD KOHALE TOIMETATAKSE?

Reeglina toome välikäimla kohale järgmisel tööpäeval.
Tellides reedel, laupäeval või pühapäeval, võib juhtuda, et meil ei ole pakkuda vaba transpordi aega.
Suveperioodil soovitame esitada tellimuse vähemalt nädal varem.
Jaanipäeval, riiklikel pühadel, augusti esimesel ja viimasel nädalavahetusel tellides, soovitame tellida aegsasti, kuna välikäimlaid ei pruugi kõigile jätkuda.

KAS VÄLIKÄIMLA VAJAB VETT JA ELEKTRIÜHENDUST?

Ei vaja vett ja elektriühendust. Kätepesuga käimlatel on kätepesupaak juba täidetud veega. Käte pesuks tuleb vajutada jalaga veepumpa (käimlas ei ole survega voolavat vett ega sooja vett).

KUIDAS MA SAAN TELLIDA VÄLIKÄIMLA?

Välikäimlaid saab tellida e-poest, saates päringu läbi päringuvormi või kirjuta

rendi@valikaimla.com

KUIDAS LÕPETADA VÕI PIKENDADA RENDILEPINGUT?

Kui objekt venib pikemaks kui plaanitud, siis lepingut pikendama ei pea. Välikäimla viiakse ära alles siis, kui äravedu tellitakse. Enne, kui äravedu pole telefoni või e-posti kaudu esitatud, ühtegi käimlat ära ei viida ning arved tulevad kuni äraveoni.

KUHU SAAB VÄLIKÄIMLAD PAIGUTADA?

Välikäimlat on võimalik paigaldada tasasele pinnale (asfalt, kruus, muru jms), maksimaalselt 8m kaugusele kõvakattega teest. Kaugemale või pehmele pinnale paigaldamine tuleb eelnevalt kokku leppida. 
Välikäimla saab paigaldada ka lattu või tööstushoonesse, kuhu on hooldusautol ligipääs. Kui hooldusautoga ligipääsu ei ole, võib klient viia välikäimla ka ise kahveltõstukiga soovitud kohta, tingimusel, et toob pärast välikäimla auto juurde tagasi.
Arvestada tuleb, et väravate ja uste miinimum laius, kust välikäimla läbi mahub on 1,2m lai ja 2,2m kõrge. 

MIDA SISALDAB KÄIMLA HOOLDUS?

Hooldus sisaldab välikäimla kogumispaagi tühjendust, käimla pesu survepesuriga, tualettpaberi lisamist ja desinfitseeriva kemikaali lisamist kogumispaaki. Kätepesuga käimlatel lisaks puhta vee lisamist.

MITU VÄLIKÄIMLAT SAAB KORRAGA KOHALE TUUA?

Korraga on võimalik tuua kuni 18 välikäimlat, lisaks mahub sellesse koormasse veel 5 kätepesujaama Breeze ja 13 prügikasti. 

KAS KÄTEPESUJAAM VAJAB VETT JA KANALISATSIOONI?

Ei vaja, kätepesujaamas on eraldi täidetud paak puhta veega ja paak reoveele, mille viib hooldusauto kätepesujaamaga koos ära.

300

Välikäimlat

3385

Päeva kogemust

1500

Sündmust kokku

1150

Ehitusobjekti

1323

Rahulolevat klienti