Häda ajab härja kaevu ja inimese käimlasse

Need väikesed plastmassist majakesed kuuluvad iga suursündmuse juurde. Kus kogunevad massid, seal on platsis ka nemad. Nad seisavad puude all või aia ääres ja ootavad oma aega. See aeg tuleb pigem varem, kui hiljem. Ja nende juurde moodustuvad kärsitud järjekorrad kannatlikest kannatajatest. Kui sa midagi korraldad, siis välikäimla rentimine on vältimatu.
 
Sest olgem ausad – sitalepiku koht on sajandi taga. Tänapäeval eelistab eestlane oma terve talupojamõistusega võsavahele ja kobrulehele maja, kus kuningas käib jala. Ning tänapäevane välikäimla ei tähenda sugugi kääksuva uksega puust ning veevärgita majakest, vaid hügeeniasutust sõna otseses mõttes.
 
Ja selle välikäimla rentimine ei jää enam isegi ühe telfonikõne kaugusele, piisab ka online-vormi täitmisest. Sa ei pea välikäimla rentimiseks olema suursündmuse korraldaja ega ehitusettevõtte omanik, kellel on neid tarvis tänavajagu, võid olla ka üksik suvitaja oma maamajas.
 

Välikäimla rent ehitusele 

Korraldad sõpradega oma maamaja uue katuse talgud või kutsud kohale brigaadi päris ehitajaid, päeva peale on ikka inimestel vaja käia seal, kus ka kuningas jala käib.
 
Et säärane hea koht kindlasti olemas oleks, pakume välikäimla rentimist eraisikute ehitusobjektidele. Teie valite meie kodulehelt endale sobiva käimla, vormistate online-tellimuse ning 24h pärast on puhas ning kõigi tarvikutega varustatud välikäimla teie õuel.
 
Kui tööd kestavad kauem ja käimla saab vahepeal täis, siis tuleme kohale, tühjendame paagi ja täiendame tarvikute varusid. Hooldust saab tellida kuni neli korda kuus, erikokkuleppel ka sagedamini. Ning kui ehitus lõpetatud, viime käimla ära.
 

Välikäimla rent sündmustele

Olgu plaanis jaanipäev maakodus sõpruskonna või suguseltsiga, vanaema suur ümmargune juubel, suguvõsakokkutulek, pulmapidu või mõni muu suurem suvine sündmus, välikäimla kulub ikka marjaks ära. Kasvõi sellepärast, et kahe käimlaga ei teki kempsu soovijatest saba.
 
Et teie tähtis sündmus sujuks ka sanitaarlahenduste plaanis, pakume välikäimla rentimist eraisikute sündmustele. Teie valite meie kodulehelt endale sobiva käimla, vormistate online-tellimuse ning 24h pärast on puhas ning kõigi tarvikutega varustatud välikäimla teie õuel.
 
Ja kui sündmus läbi, viime käimla ise ära. Kuid kui soovite käimlat pikemaks perioodiks näiteks suvilasse, on ka see võimalik. Sel juhul pakume ka kuni neli korda kuus käimla hooldust ja tarvikute uuendamist.
 

Välikäimla rent eraisiku soodustusega

Nagu näed, võid nüüdsest rentida oma suvilasse hooajaks välikäimla koos lausa kätepesuvõimaluse ning seebi- ja paberivaruga muretsemata, kuidas majakest tühjendada või millal paberit ja seepi juurde hankida. Kui elu annab teha mõnusaks ja mugavaks, siis miks mitte, eksju?
 
Ja meil on selleks välja mõõdetud ka üks hea boonus. Kui ehitus- või sündmuskorraldusettevõte saab kanda välikäimla(te) rentimise kuludesse ning hiljem selle pealt käibemaksu tagasi, siis eraisikutel säärast võimalust paraku pole.
 
Me lahendasime selle probleemi kliendisõbralikult. Erakliendile on välikäimla rent võrreldes ärikliendiga käibemaksu jagu ehk kakskümmend protsenti soodsam. See on terve viiendik.
 
Sul on vajadus ja meil on lahendus. Seega ära kõhkle ja telli oma suvesündmusele või ehitusobjektile välikäimla meilt juba aegsasti. Täida online-tellimisvorm ja ööpäeva pärast on käimla kohal nagu naksti!